Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktywne ferie

Utworzono dnia 23.02.2022

Przez cały pierwszy tydzień ferii zimowych, na dzieci z terenu naszej gminy, czekały warsztaty i atrakcje zaplanowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Dorohusku. Organizatorzy zadbali o bogaty i różnorodny program zajęć.

W Walentynki uczestnicy zajęć przygotowywali serca w różnych technikach: malowane, z koralików oraz szyte z kolorowych materiałów.

W ramach „Bajkowych Spotkań” do Pałacu Suchodolskich zawitał Koziołek Matołek, który uczył dzieci zasad ruchu drogowego. Podczas seansu filmowego wszyscy mogli poczuć się jak w prawdziwym kinie, w którym oczywiście nie zabrakło popcornu.

Kolejnego dnia motywem przewodnim była pizza, każdy mógł przygotować ją według własnych upodobań.

Ostatniego dnia zajęć uczestnicy przenieśli się w słodką krainę czekolady, dowiedzieli się gdzie rosną drzewa kakaowca, z czego i jak robi się czekoladę oraz samodzielnie wykonali czekoladowe dekoracje i łakocie.

Feryjny tydzień pełen wrażeń zakończony został balem karnawałowym. Podczas zabawy najmłodsi mogli zaprezentować ciekawe przebrania i uczestniczyć w licznych zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję. W przerwie na wszystkich czekał słodki poczęstunek - gofry.

Utworzono dnia 23.02.2022, 10:33

fot. Beata Soczyńska

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook

Wydarzenia

Ankieta

Jakiego typu zajęcia/warsztaty byłby dla Państwa interesujące?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 139

W poprzednim tygodniu: 168

W tym miesiącu: 28

W poprzednim miesiącu: 663

Wszystkich: 30516