Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

IV Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka

Utworzono dnia 16.01.2019

W sobotę, 12 stycznia 2019 r. w Wojsławicach-Kolonii, z udziałem 33 zawodniczek i zawodników, zorganizowano IV Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka.

Memoriał rozpoczął się Mszą Św. sprawowaną w intencji Śp. Ryszarda Semeniuka - czołowego szachisty Gminy Wojsławice i Powiatu Chełmskiego. Następnie uczestnicy memoriału udali się do Szkoły Podstawowej, gdzie zmierzyli się w turnieju szachowym. Oprócz naszej 7-osobowej reprezentacji w zawodach udział wzięli zawodnicy z Wojsławic, Leśniowic, Wierzbicy oraz Chełma.

W kategorii juniorów do lat 18 trzy pierwsze miejsce zajęły szachistki z Leśniowic. Piąte miejsce wywalczył Damian Albiniak, szóste - Marcin Matczuk (obydwaj z Dorohuska), Piotr Iwańczuk był siódmy, a Paweł Tarasek - jedenasty (obydwaj z Husynnego). Najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się w najliczniejszej kategorii seniorów, w której zwycięzcą został Arkadiusz Łuczkiewicz z Wojsławic. Najlepsze, bo siódme miejsce wywalczył Jan Gryniuk, ósme - Aleksander Czerepko, dziesiąte - Paweł Kupracz (wszyscy z Dorohuska).

Utworzono dnia 16.01.2019, 14:53