Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aktywne wakacje za nami

Utworzono dnia 04.08.2020

Po raz kolejny dzieci z gminy Dorohusk miały możliwość w atrakcyjny i aktywny sposób spędzić wakacyjny czas. O ciekawy program zajęć zadbali Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku, Gminna Biblioteka Publiczna w Dorohusku oraz Koło PZW Dorohusk.

Dzieci brały udział w licznych zajęciach plastycznych, rękodzielniczych, ruchowych oraz kulinarnych podczas których wykonywały kolorowe zabawki z pomponów, bajeczne koty, gniotki z balonów, akwarium z podwodnymi żyjątkami. Uczyły się lepić pyszne pierogi oraz robić zdrowe kanapki. Chętni próbowali swoich wokalnych umiejętności podczas karaoke.

Uczestnicy doskonale się bawili również podczas zawodów i konkurencji wędkarskich, gdzie do zdobycia były atrakcyjne nagrody.

Nie zabrakło także teatralnych akcentów. Wystąpił teatr Blaszany Bębenek w plenerowym przestawieniu „Alicja w Krainie Czarów”, a panie z Akademii „Aaa kuku” zabrały dzieci w wesołą przygodę z Pipi.

Na zakończenie zorganizowany został wyjazd do Krainy Rumianku w Hołownie. Na uczestników czekały liczne atrakcje m.in. warsztaty „Słodkie kukiełki”, gra terenowa „Wyprawa po skarb” oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Utworzono dnia 04.08.2020, 10:55

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook

Wydarzenia

Ankieta

Jakiego typu zajęcia/warsztaty byłby dla Państwa interesujące?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 39

W poprzednim tygodniu: 272

W tym miesiącu: 208

W poprzednim miesiącu: 824

Wszystkich: 18787